Du bruker en utdatert nettleser. Det kan hende den ikke viser dette eller andre nettsteder riktig. Du bør oppgradere eller bruke et alternativ nettleser.
Hva er det "vanlig" at en sydentur for to voksne og et barn under ett år koster? Har sjekka litt turer i februar til Lanzarote og Egypt bla., en uke. Noe var all inclusive. Rimeligste var 17000... Februar er kanskje dyrt da...eller?
Hvor lang tid da?
Barnet er jo gratis uansett, så blir jo for 2 voksne.
Vi betalte 6500 for 2 voksne med all inclusive i Egypt i mai, men det var nesten halv pris. ar også 5 stjerners hotell, ei uke.
Tviler på jeg hadde villet betalt mer enn 4-5 tusen pr person i lavsesong. Men det er meg da :)
Ja, er vinterferie...eller uka før vi har sjekka da. Men er kanskje vinterferie lengre sør da. Nei må kanskje sjekke muligheten for å dra i mai i stedet.
Har dere mulighet til å reise i januar er det mye billigere enn hva det er i februar. noen av turene jeg har sett på kostet 3000 kr mer per pers første uken i februar kontra siste uken i januar, faktisk..