Vært hos legen idag..

LilleBurugla

☆ En del av Juni-13 ☆
jentene i juni13
Tilgangsansvarlig
VIP
Han sendte henvisning til gyn, og jeg må ned og ta blodprøver to ganger neste uke.. Trur han missforsto meg litt, for når han prata med ho Gyn dama på sykehuset så fikk han d til og høres ut som jeg blødde masse enda.. Så ho mente jeg hadde hatt en abort... Men jeg slutta jo og blø for en stund siden.. Nå er jeg veldig usikker, og trur denne helga vil ta 100år.. :/
 
Godt å få det sjekka hvertfall da:-)

Du får prøve å finne på litt i helga så den går litt fortere:-)

Lykke til:-)
 
Merkelig... Han prøvde ikke å bare å overdrive litt da, sånn at de skulle ta deg inn?
Skal du kun ha blodprøver, eller blir det en tidlig UL på deg også?!
Uff, du får ikke legge så mye idet; vær heller glad for at du har slutta å blø + at du i hvert fall får bevis på at hcg stiger :)
 
Skal ta blodprøver til uka, hos legen.. Også skulle han sende henvisning til sykehuset, så regner med det er UL? Ja han overdreiv veeeldig.. :s
 
Han skjønte vel at han måtte smøre litt tjukt på da - de er jo ofte veeeldig restriktive på tidlige UL på sykehuset ;)
 
Det er jo veldig kjekt å få tidlig ul da! Da kan man våge å tro selv, at alt er i orden! Masse lykke til og håper du får helgen til å gå :-)
 
Back
Topp