utdrikkningslag

kkaasa

Elsker forumet
Dere som er gifte og har hatt utdrikkningslag....
lyst til å fortelle hva dere gjorde...???
har noen ideer men trenger litt til....?
 
jeg ble først hentet hjemme, så kjørte vi til en svær rasteplass hvor vi spiste frokost, og koste oss, så kjørte vi inn til stavanger, fikk hudpleie, ei av mine beste venninner er hudpleier så det var hun som sto for det [:)] Var gravid da, så vi koste oss med champagnebrus og jordbær, samtidig som vi hørte det andre utdrikningslaget som også var på hudpleie spratt champagnekokene [:D] så ble jeg sminka etterpå.
så møtte vi de andre og spiste god mat og koste oss før det bar ut på et aktivitetssenter hvor vi gikk på sånne 4manns ski, vi skøyt med pil og bue, vi klatra, kasta øks og huska i svære "trehusker"
deretter grilla vi og koste oss før vi reiste hjemover for å åpne "gjett hvem pakken er i fra" og så hadde mannen min måtte svare på masse spørsmål (ble filma når han ble spurt disse spørsmålen) og jeg måtte også svare på dem for å se om vi svarte likt [:D] så drakk de andre litt og vi satt oppe halve natta å prata [:)]
 
hadde det kjempekoselig!
 
 
Back
Topp