Dinkygirl Blir kjent med forumet 4 Apr 2010 #1 Vi var på ul den 30 mars :) alt var bra :) å vi venter en gutt :) måtte bare dele gleden med dere :) :)
Vi var på ul den 30 mars :) alt var bra :) å vi venter en gutt :) måtte bare dele gleden med dere :) :)
Markmusa Gift med forumet 4 Apr 2010 #3 Så koselig!! Gratulerer så masse med prinsen! Har dere tenkt på navn? Vi sliter virkelig med guttenavn [;)]
Så koselig!! Gratulerer så masse med prinsen! Har dere tenkt på navn? Vi sliter virkelig med guttenavn [;)]
Fotballmamma Elsker forumet Januarskatter 2015 4 Apr 2010 #4 ORIGINAL: henriette24! gratulerer med gutt i magen[:D]
Markmusa Gift med forumet 4 Apr 2010 #6 ORIGINAL: Dinkygirl Vi har finni navn :) hemmelig enda :P :) okey [;)]
Dinkygirl Blir kjent med forumet 5 Apr 2010 #18 Flyttet ikke terminen :) jeg regnet ut 4 september, legen det samme å ultralyden :)