Fader, nå har jeg skrevet 2 lange oppdateringer, men det skjer noe kluss i postinga sånn at innlegget blir borte og det blir ikke oppdatert!! Skikkelig irriterende!
Inngrepet gikk iallefall bra, lillegutt var så rolig hele veien at kirurger, anestesi og assistenter var helt overrasket! Det er jeg stolt av 
Men vi venta lenge før ting skjedde da vi kom 9.30... Ble først trilla inn rett over tolv. Det var en lang formiddag med en gutt som ikke hadde spist siden kveldsmat kl 20 kvelden før! 14.10 var han på postoperativ, og han våkna ca 15.30. Da var han sutrete og hadde vondt i magen.
Vi tok han inn på venterommet etterhvert, og han spiste og drakk litt, men så begynte han å kaste opp! Absolutt alt han fikk i seg. Det var ikke moro. Rett over kl 18 bestemte vi oss for å reise hjem til besteforeldrene igjen. Han sovna i bilen, og vi kom frem rett før 19.30. Da var han i mye bedre form, og spiste og drakk uten at noe kom opp igjen.
I dag har han vært i hundre, men får jo både paracet og ibux forebyggende 4 ganger i døgnet for å unngå smerter.
Sårene er blå og hovne, men det er jo ikke så rart.