Treningstights

Marrihøna

Forelsket i forumet
♡Oktoberskattene 2026♡
Hei spreke frøkner!
Jeg trener en del og har fortsatt mange tights som passer fint, men tenker etterhvert å kjøpe inn en tights som passer magen bedre. Tips?
 
Forrige svangerskap så passet egentlig mange veldig fint hele veien som jeg allerede hadde fra før! Men spent på å høre om det er noen åpenbare favoritter:-)
 
Har ikke testet noen, men er veldig fornøyd med BARA til vanlig, sykt gode treningstightser! De har også tights for gravide, så kommer nok til å teste de :happy:
 
Jeg har et par sykt gode yogatights som jeg ser for meg kommer til å passe, selv med mage, de er veldig behagelige og elastiske. De heter Lululemon Align. Jeg har også et par gravidtights fra Reebok fra forrige svangerskap. Har kjøpt begge på Tise.
 
Back
Topp