Trenger råd.

Linnsi86

Glad i forumet
Hei jenter. Jeg siter mye med bekkenet mitt, har gjort det siden fødselen. Har gått litt til kiropraktor og Fysio,men føler ikke det hjelper. Kan ha noe med at jeg ikke er flink å opprettholde behandlingen. Jeg går turer hver dag og holder meg aktiv.
Er det noen som har tips til annen behandling?
Fastlegen min er veldig slapp og tiltaksløs,så ikke mye hjelp å få der! Men skal Sef ta turen til henne om dette ikke går over.
 
Tren styrke ! Var plaget i årevis med smerter hver dag, prøvde alt. Til slutt måtte jeg trosse smertene og trene styrke ganske hardt. Det hjalp og de daglige smertene ble borte, men bekkenet ble aldri helt som før. Ofte så er kroppen så vandt med smerter i det området at alt som skjer der blir tolket som smerter av hodet mens det kanskje ikke er alt som gjør vondt egentlig...om det gir mening.
 
Back
Topp