Trenger hjelp til vognpose *med link*

Fru Fryd

Gift med forumet
Har tidligere hatt en lammeskinnspose, men skal bytte denne må.

Jeg har ikke peiling på poser, syns det er så utrolig mange der ute!

Hvilken pose anbefaler du, og hvorfor?

HAdde vært topp med en pose som kan brukes på høst, vinter og vår.. jeg bor på østlandet så det er jo ikke like kaldt der som i nord!
 
Noen som har erfaring med Thermo vognpose fra www.going.no? sender med en link til denne: http://www.going.no/asp/webshop_vare.asp?vareID=259&varegruppeID=35&vareundergruppeID=0

på forhånd takk:)
 
Anbefaler Voksi Urban. Synes den er helt genial. Bunn består av ull og topp av dun. Kan brukes helt frem til barnet er 6 år. En identisk pose ble kåret til best i test i fjor høst.
http://www.tv2underholdning.no/hjelperdeg/testbasen/test-avsloerte-brannfarlig-varmepose-2496889.html
 
Jeg elsker voksi classic.
Det er en vinterpose,så det var jo ikke akkurat det du spurte etter,men jeg anbefaler det allikevel.
I en voksipose kan de ligge i bare inneklærne og en lue. De holder seg gode og varme,blir ikke klamme og posen er utrolig deilig og myk. Den kan brukes fra barnet er nyfødt og frem til tre års alder.
 
På høsten/våren bruker vi en fleecepose-der er det jo mange å velge i. Vi har BundleMe fra JJ Cole og er veldig fornøyd med den.
 
Easykid...den vokser med barnet og har kommet godt ut i tester. Ønsker meg den selv..
 
Nå i sommer har vi ikke brukt noen pose - bruker ikke noen nå enda heller - bare fleecepledd, og så sitter han på et godt langhåret lammeskinn.
Har kjøpt oss en sånn oderwasser(?) dunpose med bamse inni som han snart skal begynne å bruke når det blir kaldere og i vinter.. [:)]
 
Back
Topp