Trenger hjelp til bilsete

lille iskaffe

Forumet er livet
Er det sånn at da hodet er over nakkestøtten så har de vokst fra setet?Altså ikke over sånn at det ikke er noe støtte men sånn at topplokket er et par cm over liksom.
 
Ja det tror jeg?
 
Hvis det er sånn, hva gjør man da? Sunniva er lang, 100 cm,15 kg men bare 3 år og de beltestolene de er fra 15 kg/4 år. Skal hun bytt sete til sånn hun da,eller er det noe sete med 5 pkt sele som er høyere i ryggen og som er bra.Hun har beesafe nå.
 
Hmmm... leste noen som skrev et sete som var langt i ryggen, men husker ikke.
 
Vi har vertfall britax two way i bilen til mamma og pappa, det er lengre enn besafe som vi har i vår bil.
Men det var ingen av de to som ble nevnt som langt. Kanskje acta grasio eller hva det heter? Går ikke det til 25kg også?
 
dytt
 
britax multitech er vel 8 cm høyere i ryggen enn besafestolen.. og bredere i sittedelen, slik at den skal passe til et barn opp til 7 år.. når man slutter å sitte bakovervendt kan man snu den og fjerne 5pktselen og bruke den som vanlig beltestol.. [:)]
 
Back
Topp