Du bruker en utdatert nettleser. Det kan hende den ikke viser dette eller andre nettsteder riktig. Du bør oppgradere eller bruke et alternativ nettleser.
Jo det gikk bare kjempe fint! mye bedre enn jeg hadde håpet faktisk[:D]. Kjenner nesten alt igjen og føler at dette kommer til å gå kjempe bra[:D] Alle 70(!!!) stykker som jeg ble introdusert til virker superduper hyggelige og hele stemningen på arbeidsplassen er fantastisk. (dog kan det ha noe å si at alle var på vei på fest etter jobb da[8D]).
Men så gjenstår det likevel for meg å gå gjennom en del kjedelige kurs som jeg har vært på før og kan, men jeg skjønner at jeg må gjennom det fordi de kan ikke vite at jeg har sikkerhet og lignende på stell[:)].
Gleder meg veldig til å komme i vanlig rutine når "innkjøringen" er over[:D]
Høres kjempebra ut!!! Jane (som er samboer med Eskils fetter) er økonomisjef eller noe sånt, hun er veldig koselig! Du hilste sikkert på henne, hun er gravid [:)] Også Stein som er onkelen til Eskil. Men du husker sikkert ikke navnet på alle de 70, hehe [8D] Så flott at du er så fornøyd!