Noen som har gode forslag til enkel servering på barseltreff? ☺
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Slett ikke dumt!Bær og kesam med revet kokesjokolade![]()
Til og med mulig å spise med en håndSlett ikke dumt!![]()
En pastasalat slår aldri feil, om det er rundt lunsjtider![]()
I forrige barselgruppe hadde vi en greie med lasagneVi kalte det bare fødelasagne, fordi jeg var i aktiv fødsel mens jeg lagde en stor form til fryseren og fremtidige barselbesøk
![]()
Takk for flere gode tips jenter!Rundstykker med pålegg
Pavlovakake
Boller med pålegg
Salater
Gryterett
Det er jo snadder! ☺Pastasalat med kylling er en god vinner![]()
Veldig grei ordning detHer gjør vi det enkelt, hun som inviterer til seg stiller med rundstykker og drikke. All tar med noe pålegg eller annet hver. Blir alltid en fin buffét med masse snadder, og så kam mam ta med en pakke skinke om man har dårlig tid eller bake boller/pai etc om man orker det. Alt er lov![]()
Vi gjorde det sånn slik at folk ikke skulle synes det ble et ork å invitere. Noen føler jo de må diske opp gæli mye, og da er det ikke lett å være hun som "bare" serverer rundstykker gangen etter. Ikke alltid man har tid til så mye i spedbarnstiden heller!Veldig grei ordning detHer har vi pleid å stå for serveringen når vi inviterer ☺
Veldig sant det der - greit med noe som går fort og ikke krever for mye... travelt nok i denne tiden!Vi gjorde det sånn slik at folk ikke skulle synes det ble et ork å invitere. Noen føler jo de må diske opp gæli mye, og da er det ikke lett å være hun som "bare" serverer rundstykker gangen etter. Ikke alltid man har tid til så mye i spedbarnstiden heller!![]()
Veldig godt og raskt å servere detVi serverte rundstykker og påleggEvt kan man jo ha en kakebit også
![]()