tips til dagjobb?

fisedutten

Forelsket i forumet
Skal ut i jobb igjen etter sommaren. Både eg og sambo jobbar turnus dag/kveld. Dette e jo ikkje alltid so lett å få til når en har en liten gutt i barnehagen.

So det eg lurer på e om dere har tips til jobbar som er på DAGTID?? Vil jo gjerne ha so mykje tid til gutten som mulig, og slippe å jobbe MOT sambo heile tida.[:@]
 
vanskelig å si når jeg ikke vet hvilken utdanning/kompetanse du har, men det fins jo mange dagtidsjobber....tror jeg[8D]
 
Skole, barnehage, dagtilbud, offentlige kotorer(bl.a nav), butikk, postkontor, frisører +++ 
 
Barnehage, Sfo, Butikk, hotell
 
Har litt det samme problemet, eller jeg jobber ikke nå! Men må begynne i en jobb som det er mulig for meg uten bil å få hentet barna i barnehagen når sambo jobber til 5 osv..
Har tenkt på butikk, men man blir jo litt nødt til å jobbe sent der og? De fleste har jo oppe til 18-21-22 [:)]
 
Men barnehage, skole, Sfo som har blitt nevnt over er jo bra [:)] Postbud kanskje?
 
Back
Topp