Tia går jo bare så fort

bondekone

Forumet er livet
Er helt utrolig å tenke på at nå har guttungen igjen 8 dager av 1klasse. Så ska han opp i 2klasse til høsten
Og jenta driver bare å teller ned til at ho ska slutte der ho går nå og ska starte i en ny barnehage. Ho både gleder og gruer seg litt virker det som. En ting som er flott er at ho er veldig glad i forball og der ho starter så er de vel overinterisert i fotball virker det som siden 24 av ungene der går på fotball, der jenta spiller.Så ho har jo begynt å bli kjent alt med en del av de ho ska gå med gjennom der

Så er spent på om ho får en minnebok fra den barnehagen ho går i nå.Det fikk gutten og den var bare så finn,men har ikke sett enda at jenta har fått noe slikt. Vet at førskolebarna har fått bøkene sine.Så virker nesten ikke som at jenta får. Så ska spørre om vi i det misnte får bilder av henne opp mellom årene på cd i det minste
 


Trone skrev:
Skjønner hva du mener. Snuppa skal begynne på mellomtrinnet!!!! Er ikke klar for å ha en unge som går i 5.klasse, he he he!!!


merker fort da at ungene ikke er små lenger da
Er tante til ei som ska opp på mellomtrinne og satt her å tenkte det ikke var mange år til at ho er konfirmant, og jeg ser ho fortsatt som den lille jenta med lyse krøller som stabet bort til meg :)
 
Back
Topp