Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Hvordan går det med deg i dag???Åh takk for den rugekassen!har hatt vonde sammentrekninger siden 17 tiden i dag faktisk! De øker ikke i styrke, men dabber heller ikke av!
synes det går litt lenger tid mellom hver nå, men uff så vondt enda.. Hååper ikke dette gir seg! Skal prøve å hvile litt nå
hjalp kanskje likevel med stripping etterfulgt av sex?
![]()
Har fortsatt vonde sammentrekninger, men nå kommer de mye sjeldnereHvordan går det med deg i dag???![]()
Får håpe dei tar seg opp igjen i løpet av dagen!!Har fortsatt vonde sammentrekninger, men nå kommer de mye sjeldnereaff jeg som var så klar for fødsel når det sto på! Håper de tar seg opp igjen i løpet av dagen, at det kan ha vært starten på noe!
![]()
Ja hååååpe hååpe!Får håpe dei tar seg opp igjen i løpet av dagen!!Utrulig slitsomt å berre gå å venta
ikkje minst kjedelig!! Lykke til iallefall
![]()
Neste søndag,13, så har nåken daga igjenJa hååååpe hååpe!fryktelig kjedelig! Lykke til du og!
når va din termin?
![]()