Sykehusopphold

Bollemor

Elsker forumet
*MIA*
Lille frøkna på 3 år klarte å falle ned fra køyesenga til storebror i går kveld. Vi endte opp på legevakten og ble sendt videre til sykehuset for oppservasjon i natt.
Uff, det er så ekkelt når de er så dårlige, og det hjelper ikke at mammaen er litt ekstra frynsete om dagen!
Så, ligger her på sykehuset, på en IKEA- seng :/, ikke det beste for bekkenet akurat! Og må vekke lillemor hver time, kan nok se langt etter søvn i natt!
 
Off, så trasi. Håper alt går bra og at det bare var en bump for hodet og dere kan reise hjem om noen timer. Dette skal gå bra, så får du deg sikkert litt etterlengtet søvn senere. Lykke til♡
 
Huff! Stakkars. Håper det går bra. Forstår godt at du er litt frynsete. Hadde vært det selv

Sent from my GT-I9100 using BV Forum mobile app
 
Huff da :( håper det blir bra raskt!
 
Uff, så skummelt! Grøsser av tanken på at det skulle skjedd med vesla. Men godt dere får komme til observasjon da, for sikkerhetsskyld! God bedring til jenta di. Sender deg en god klem :)
 
Uff da.
Hvordan går det med lillesnupp nå?
 
Takk, jenter :)

Nå er frøkna i full fart og god form :) så det endte godt!

Vi tar det likevel med ro et par dager, så det blir masse kos og lesing (og ingen tv-titting)
 
Så godt at hun er i full fart igjen :) Ekkelt med slike opplevelser. Kos dere masse i helga :)
 
Back
Topp