Syk med feber og oppkast

Lykkeblomst

Flørter med forumet
Hei. I natt har jeg ikke sovet noen ting, kun kastet opp 2-3 ganger i timen. Fikk i tillegg diaré utover morgenen og tenkte da at det kanskje ikke er babyen men kanskje omgangssyke. Har fått feber også, så tar Paracet. Har legetime fra før av på onsdag. Er ikke noe farlig dette ?
 
Vanskelig å si men du får ringe legen om du blir verre ihvertfall og god bedring
 
Fikk spysjuka forrige gang jeg var gravid :( grusomme greier men gikk bra. Du må bare holde senga, få i deg vann nok og hvis feber blir opp mot 39 ta paracet. God bedring til deg! Håper det går fort over
 
Har slutta å kaste opp nå heldigvis! Prøver å drikke masse vann men får bare i meg saltstenger av mat, tar Paracet hver 4 time. Fryktelig slitsomt det her :( diaréen har også stoppet nå.
 
Er ikke farlig med omgangssyke når du er gravid, hatt det to ganger denne graviditeten... Slitsomt og ubehagelig, men ikke farlig :) god bedring!
 
Jeg har også hatt omgangssyke. Ikke noe farlig. Bare drikk litt (lite om gangen) og ofte. :) God bedring!
 
Back
Topp