Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Jeg er veldig fornøyd med «Dine første år: her er vår historie», kjøpte den til lillebror og måtte så kjøpe til storesøster og overføre fra den andre babyboken hun hadde Takk for tipset skal undersøke å se om den Jan passe for megMan må ofte ha en for svangerskap og en for babytiden. Gravidjournalen er fin syntes jeg
Takk, skal sjekke den opp å se om den kan passe for meg. Er så mye forskjellig å velge i, greit å høre andres erfaringerJeg tilhører ikke denne gruppa, men tillater meg å snikeJeg er veldig fornøyd med «Dine første år: her er vår historie», kjøpte den til lillebror og måtte så kjøpe til storesøster og overføre fra den andre babyboken hun hadde
Boken går fra graviditet til 6 år, men den går ikke sågrundig inn på graviditeten som en egen gravidbok Jeg skrev dagbok under graviditeten hvor jeg kunne være mer åpen om graviditeten, den blir kanskje mer aktuell å dele når barna blir voksne og kanskje skal ha barn selv.
Liker bl.a at boka har tykke sider og mange sider og ringperm med hard perm utenpå så den holder seg fin synes jeg. De har den i mange bokhandlere så verdt å sjekke![]()