Førstegangsfødende her
Det er jo vanlig å få strekkmerker etterhvert som magen vokser, har jeg skjønt. Det er vel lite man kan gjøre for å forhindre det, men noen mener det kan hjelpe å smøre magen daglig(?) med noe fuktighetskrem e.l.?
Når skal man i så fall begynne med det, og hvor ofte? Noen tips til hvilket produkt?
Det er jo vanlig å få strekkmerker etterhvert som magen vokser, har jeg skjønt. Det er vel lite man kan gjøre for å forhindre det, men noen mener det kan hjelpe å smøre magen daglig(?) med noe fuktighetskrem e.l.?Når skal man i så fall begynne med det, og hvor ofte? Noen tips til hvilket produkt?
slapp unna strekkmerker da - det jeg har nå kom når jeg begynte å jobbe igjen og ikke hadde samme orken til å holde fasongen
men betaler likevel gledelig hvis det er en liten sjanse for at det kan hjelpe. Så føler jeg ihvertfall at jeg har gjort en liten innsats 
