Strekkmerker for fullt

Så kjedelig! Ser du de godt? Jeg fikk ikke sist, så kjenner jeg er enda mindre motivert for å få nå enn sist... Ser at huden strekkes men vet ikke om d er permanente merker:P
 
Foreløpig ingenting. Men vi skal jo bli mye større de neste to månedene, så jeg slipper nok ikke unna. Prøver å smøre morgen og kveld, men forstod det sånn at det ikke har så mye å si. Strekkmerker er jo uansett ikke det verste :-)
 
Har ikke fått ennå men de kommer nok ;-)
 
De er heldigvis ikkje røde/blå, men "hvite" på ett vis, så vises ikke såå godt! Men ser de jo selv! :) men d er jo egentlig bare et tegn på at en har satt noe vidunderlig til verden ❤
 
Jeg fikk noen på undersiden av den ene puppen for flere uker siden. Har ikke fått noen flere siden det, men det kommer nok. Har et veldig avslappet forhold til det kjenner jeg :)
 
Kommet noen på undersiden av magen nå..
 
Back
Topp