Stora jentå mi

Oioioi!

Forumet er livet
Oktoberskatter 2014
Desemberglede 2015
Eg begynte med velling allerede på nyåret, men va litt usikker. Så sist veka snakka eg med personalet på nyfødt på Haukeland, og fekk klarsignal t å begynna med graut [:D]
Ronja e ikkje stora knøttet, men lika fullt e ho jo faktisk 5 mnd + litt t, så da va berre å gje graut om me ville.
Så på lørdag, så tok me sjangsen, å da gjekk så flott atte [8D]
 
Så stor hu er blitt *nommenomme* Grøt! [:D] Gøy når de begynner med det!
 
Store, flinke, fine Ronja 
 
Nam, nam[:)] Kjekt når de blir så "stor" at de begynner med grøt...Selv om det medfører mer klesvask så er det kos[:D]
 
ORIGINAL: ilabom

Store, flinke, fine Ronja 

[:)][:)]
 
Åååååå, tusen takk =)
E så stolt at eg nesten sprekke [8D]

No har ho gjort med endå stoltare. Ronja pleie ha ein dupp på kvlden, før da e natt, så ho sovna ca 21.00, og normalt hadde ho våkna ette 1-2tima, men ikkje i kveld.
Så eg tok na forsiktig opp av vognå, og ga ho flaskå i søvne. Å jaggu meg så åt ho finare enn nåken gong, mens ho sov!!!!!
Deilig å sleppa å vekka na, å no søve ho vidare i sengå si [:D]
Håpe ho søve lika lenge så ho pleie i måro og, trenge i alle fall ikkje våkna av at ho e sulten i 4-6tiå [8D]
E me heldige, så våkne ho i 9-10 tiå i måro
 
ORIGINAL: ilabom

Store, flinke, fine Ronja 
 
ORIGINAL: Krøsamaia

ORIGINAL: ilabom

Store, flinke, fine Ronja 

 
ORIGINAL: ilabom

Store, flinke, fine Ronja 
 
ORIGINAL: ilabom

Store, flinke, fine Ronja 
 
så store hun er blitt ja! hvor lang og tung er hun nå?
 
så nydelig ho er [:)]
 
Back
Topp