Sparking nedover

Newnew

Glad i forumet
❤️ Februarskattene 2019 ❤️
boen flere som opplever eller har oppøevs risligere st babyen sparker mye ned over? Min første gjorde ikke det. Men han her har begynt å gjøre det veldig ofte nå.
 
Bare når det har nærmet seg slutten på graviditetene, før de har snudd seg med hodet ned... Foreløpig er det bare forsiktige dult her :-)
 
Jeg tror også at min ligger "godt nede i bekkenet" som de sa på oul. Har de siste dagene kjent en del spark nedover. Akkurat som at han sparker mot livmorhalsen og at det på en måte kjennes ut som små elektriske støt. Litt rart.
 
Ikke spark nedover nei, mer på siden og ikke hardt enda...
 
Kjente spark nedover i går. Så er spent på hvordan lille blir og ligge fremover.
 
Kjenner også litt sparking lavt! Denne lille frøkena låg nemlig trygt og godt, langt nedi bekkenet på oul så det spørs når hun har tenkt å sparke seg oppover[emoji28] kjenner bevegelser lengre opp også
 
Kjenner også at babyen ligger langt nede og føler sparkene går mer nedover :joyful: regner med at jo lenger på vei en kommer jo høyere opp kommer sparkene, husker ikke helt hvordan det var med de første;)
Kjekt å kjenne bevegelsene :happy:
 
Back
Topp