SweetCherry
Gift med forumet
niesen min spydde på floss teppet mitt i går så jeg lurer på hvordan jeg får vekk lukt og farge fra det? og viss det er omgangspsyken hvor lang tid tar det da før jeg vil bli smittet?
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari

hun spydde midt u stuen der hele familien satt[&o] så i verste tilfelle ender alle 11 voksne opp med spysyken[&:]ORIGINAL: Vugge
Beste måten å rense gulvtepper er å legge det i snøen! Ville vasket det litt forsiktig først jeg også lagt det ned i snøen et par timers tid :)
ORIGINAL: Vugge
ORIGINAL: SweetCherry
ORIGINAL: Vugge
Beste måten å rense gulvtepper er å legge det i snøen! Ville vasket det litt forsiktig først jeg også lagt det ned i snøen et par timers tid :)
må du ikke spraye det med noe alla vanish?
Jeg ville bare vasket det det som "må" liksom.. Det som går.. Også lagt det ut. Du kan jo prøve vanish men tror det er større fare for at du gnukker det inn i teppet da.. Jeg legger hvertfall mine hvite gulvtepper (som har blitt grå) ut i snøen et par ganger hver vinter og tar de inn gullende hvite igjen :)