Soving

Hun sover fra rundt kl 8 til 23/00 da hun våkner å får mat så sover hun igjen til rundt 07.00 0800. Så har hun flere blunder iløpet av dagen som utgjør rundt 3 timer. Syns hun sover utrolig mye, storesøster sov ikke i nærheten av den mengden noensinne. Hvor mye sover din? :)
 
Lille sover fra ca. 19 til 6:30. Første dupp er klokka 9. Da sover hun alt fra 3 kvarter til 2,5 timer. Så er hun våken et par timer, og har en ny dupp på et par timer. Har første duppen kun vært på 3 kvarter får vi gjerne inn en 3. dupp også, eventuelt så sovner hun alt klokken 18 for kvelden. Hun her har også sovet veldig mye, sammenliknet med sin søster =)
 
Hun sover fra rundt kl 8 til 23/00 da hun våkner å får mat så sover hun igjen til rundt 07.00 0800. Så har hun flere blunder iløpet av dagen som utgjør rundt 3 timer. Syns hun sover utrolig mye, storesøster sov ikke i nærheten av den mengden noensinne. Hvor mye sover din? :)

Mi er fryktelig variabel på søvnen for tida [emoji85]
Hun kan sovne fint i 19 tia, og sover noen ganger hele natta - dvs til mellom 5-7. Men stort sett så våkner hun en gang mellom 1-4 og er da gjerne våken 1-3 timer [emoji86] Hun spiser ikke om natta og gjør ingen tegn til å være sulten, bare hoier og hyler og har det sååå artig [emoji23] Mammaen syns ikke det er like artig.. Så prøver vi å få til 2 hviler ila dagen - noen ganger går det, mens den siste uka har hun nesten nektet å sove noenting på dagtid. Hun som har pleid å sove 2 gode hviler på både 2 og 3-4 timer..
Hurra for 6 utviklingstrinn [emoji12]
 
Han sovner mellom 19:00 og 20:00. Da sover han til kl. 07:00, får flaske på sengen og sover videre til 09:30. På dagtid har han to dupper som varierer både i tidspunkt og lengde.
 
Mi varierer veldig. Hun blir fort trøtt, men sover som regel korte dupper (20-40 minutt). Noen dager tar hun plutselig lange dupper på 2-3 timer. Står opp mellom 6-7 og har vel 4-5 dupper i løpet av dagen, legger seg klokka 18. Straks 6 mnd. På natta våkner hun 1-4 ganger, men sovner igjen etter pupp.
 
1,5 time på dagtid ca, fordelt på 3 dupper. Også kegges hu ca 19 og sover til ca 7, sier ifra ca 3ganger om natten at hu skal ha mat, men sover under spising :)
 
Så flinke barn da!
Var litt bedre her natt til i dag og i dag, så får håpe det bedres nå [emoji12]
 
Back
Topp