Sovestilling

LillyMom

Forumet er livet
Tilgangsansvarlig
*MIA*
Oktoberlykke 2019
Desemberskattene 2024
Hvordan sover dere damer? Jeg begynner å mislike å ligge på magen :p slitsomt, er veldig urolig på natta. Er 11+5 nå.
 
Jeg synes også det er vondt å ligge på magen og jeg er 10+1, sover faktisk best på ryggen for tiden. Vanligvis ligger jeg alltid på siden, så det er litt rart :) Ønsker meg bbhugme til bursdagen i mai. Kan hende jeg kjøper det til meg selv :)
 
Sover veldig urolig, så er aldri uthvilt. Sover nesten best på magen, så gjør det uten problem. Er så lei av å våkna på natta :banghead:
 
Alltid sovet på ryggen og siden, og ikke hatt noe problem med det. Jeg sover kanskje litt mer til siden i alle fall når jeg legger meg, for sliter litt mer med kvalme enn før.
 
Rygg og på siden. Klarer ikke sove på magen til vanlig heller :p
 
Sover på siden. Noen ganger magen, men blir så tissetrengt da livmora har kommet godt opp fra bekkenet og det føles så ubehagelig.
 
Liker best å sove på magen, men det får jeg ikke til for da blir jeg tett i nesa :shifty: så legger meg stort sett på siden.
 
Jeg ligger for det meste på siden og litt på magen.
 
Back
Topp