Du bruker en utdatert nettleser. Det kan hende den ikke viser dette eller andre nettsteder riktig. Du bør oppgradere eller bruke et alternativ nettleser.
noen ganger sover han hele natta, andre ganger må jeg gi smokken et par ganger. Var flere mnd der han sov hele natta hver natt, men er blitt litt tull nå mht ferie og tenner og slikt.
Jenta mi har sovet rundt hele natten hun siden hun var 2 mnd[:)][:)] Men det hender at hun våkner men det er veldig sjelden..Men gir jeg henne bare tutten så sovner hun igjen[:)]
Må bare si jeg virkelig føler med dere. Har brukt lang tid på å komme hit vi er nå. Nå er det "bare" 1-2 ganger.
Men 5-6 ganger?? Det er ikke menneskelig å holde på sånn i lengden. Jeg ble ihvertfall helt ødelagt. Ammer dere fortsatt på natten? Da vi sluttet med det, begynte hun å sove sååå mye bedre[:)]