Sov Bebyen din ?

Her har det vært LITE søvn. Sovn fra 17-22 i går etterm, og måtte vekke for mat. I natt sovnet han ikke skikkelig før 06 :o Ikke snakk om skriking, men urolig, veldig mye suging og mat hele tiden. Kanskje produksjonen min ikke holder helt mål enda?

Sent from my HTC One X using BV Forum mobile app

Sånn var det her også, men i begynnelsen er det jo normalt å ikke ha særlig melk, går gjerne 3-5 dager før en får opp produksjonen og i den perioden vil og bør barnet die så ofte lille har behov da han/hun gjør dette for å trigge produksjonen :) deres reelle sultbehov kommer gradvis. Råmelken i begynnelsen inneholder det lille trenger helt i starten, etterhvert som de får behov for melk har deres suging også fått opp produksjonen hos deg. Så la han få tilgang så ofte som mulig i alle fall , spesielt viktig i begynnelsen :-)
 
Her sov lille mye første natt.
Andre - fjerde natt minimalt - ville ligge ved puppen hele tiden (for å få opp produksjonen)
Videre har det vært mat hver 2.-4. Time dagtid og ca hver 3. Time på nettene, noen ganger hver 4. Så likt døgnet rundt i grunn. Hatt et økedøgn, da var det pupp hver time ;)
 
Her sov lille mye første natt.
Andre - fjerde natt minimalt - ville ligge ved puppen hele tiden (for å få opp produksjonen)
Videre har det vært mat hver 2.-4. Time dagtid og ca hver 3. Time på nettene, noen ganger hver 4. Så likt døgnet rundt i grunn. Hatt et økedøgn, da var det pupp hver time ;)
Kjære!! :o lite søvn da! :o


Sent from my iPhone BV Forum app <3
 
Sånn var det her også, men i begynnelsen er det jo normalt å ikke ha særlig melk, går gjerne 3-5 dager før en får opp produksjonen og i den perioden vil og bør barnet die så ofte lille har behov da han/hun gjør dette for å trigge produksjonen :) deres reelle sultbehov kommer gradvis. Råmelken i begynnelsen inneholder det lille trenger helt i starten, etterhvert som de får behov for melk har deres suging også fått opp produksjonen hos deg. Så la han få tilgang så ofte som mulig i alle fall , spesielt viktig i begynnelsen :)

Ja, håper det ;) Har blitt mye mat i natt og i dag, så må innrømme at smokken har blitt brukt ved noen anledninger. Han har spist ca annenhver time i dag, og det begynner å kjennes på brystvortene. :p :)
 
Back
Topp