Softshell dress

  • Trådstarter Trådstarter Lykkesrus
  • Opprettet Opprettet
L

Lykkesrus

Guest
Har en softshell dress liggende til 3åringen i huset. Når bruker dere disse dressene? Tåler de å brukes når det regner?

Har ikke helt greie på dette
 
Me har berre jakke i softshell, og brukar den fram og tilbake fra bh feks, da går det fint sjølv om det regnar, men i lengden blir den våt gjennom.
Ville feks brukt dressen om det er vått gress, fuktig ute eller lett regn:)
 
2 åringen har dress fra name-it. Passer som høst og vårdress, da det ikke er for kaldt. Tar endel fukt og regn, om det regner må jo regndress på likevel :)
 
Jeg har hatt de fra name-it, og de er fantastiske. Har aldri blitt våte i dem. Bruker de når de skal ha dress på. Men bruker regntøy når det regner.
 
Name It dressen er super!! Med den milde vinteren som var i fjor, brukte vi den hele vinteren, med ull og fleece under.. Ble aldri våt gjennom!! =)
 
Back
Topp