Soda Steam?

Kronedama

Glad i forumet
Julikulene 2020
Har du erfaring?

positivt eller negativ?

Vurdere sterkt altså;))

Bare høre litt fra dere der ute og=)
 
følge med her er, har lurt på det samme[:)]
 
Tante har sånn, og det kommer nok snart til å bli investert i her også[:D]
 
Jeg har, og brukte den veldig mye i starten, men etterhvert syns jeg det ble litt dyrt og ekkelt.


For ikke kan vi ha de brusflaskene i oppvaskmaskina (blir ikke ordentlig rene + den versonen jeg har tåler ikke varme) og vasker man det for hånd kan man ikke bruke for varmt vann da smelter det noe under og flaska blir øddelagt. Og prisen for ei ny flaske er vel 90kr?
Og smak tilsettene er vel 50 kr per stk ikke dyrt det, men grunnet nokså få smaker blir man fort lei for det kan ikke helt måle seg mot 'ekte' brus (om du spør meg)

Og kullsyren går ut veldig fort man må drikke det opp samme kveld lissom.

Og da blir det nesten litt mye brus spør du meg. [&:]

Men ville absolutt anbefalt å prøvd det, jeg var storbruker av den i 3-4 mnd og sparte vel litt penger på brus. Også er det jo kult å lage [8D][:D]
 
det har vi også lurt på[:)]
 
soda stReam har jeg bare god erfaring fra.. har hatt den i to år og bruker den en del altså.. Lage farris av bare vann er veeldig godt!![:D]
 
de har forresten en på tillbud på lefdal til 495[8D] 
 
Vi har, bruker den bare til vann og til å lage iste, eller lemonade
 
Back
Topp