Er det noen her som snuser under svangerskap? Vanlig snus eller nikotinfri? Jeg snuser Onico (nikotin og tobakksfri). Og det noterte jordmor ned som at jeg snuser. Blir ikke det veldig feil? Dette har plaget meg helt siden jeg var der 

Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari


Akkurat det jeg tenker også! Kjenner jeg blir frustrert av tanken. Får ta det opp med henne igjen neste kontroll. Jeg mener at plantefiber, ikke skal regnes som snus.Det blir jo helt feil- googlet det og fant:
Onico snus inneholder: Vann, plantefibre fra havre og kakao, fuktighetsbevarende midler, salt, lakris og smakstilsetninger.
Så om det å bruke den gjør at du klarer å droppe vanlig snus, så må jo det være bedre? Seff best å droppe snus helt, men ser ikke helt at den skal noteres ned som snus…
Jeg drikker jo alkoholfri rødvin og øl- hun hadde vel ikke skrevet opp det som at «mor drikker» liksom![]()
Jeg bruker nikotinfri snus og mener det absolutt ikke er å snuse. Det skader hverken deg selv eller fosteret. Ville tatt det opp med hun jordmoren ja.Er det noen her som snuser under svangerskap? Vanlig snus eller nikotinfri? Jeg snuser Onico (nikotin og tobakksfri). Og det noterte jordmor ned som at jeg snuser. Blir ikke det veldig feil? Dette har plaget meg helt siden jeg var der![]()

Snuste du vanlig snus når du ble gravid? Kanskje det isåfall er derfor hun har skrevet det sånn?Er det noen her som snuser under svangerskap? Vanlig snus eller nikotinfri? Jeg snuser Onico (nikotin og tobakksfri). Og det noterte jordmor ned som at jeg snuser. Blir ikke det veldig feil? Dette har plaget meg helt siden jeg var der![]()
Slutta med vanlig snus før jeg ble gravid første gang i Mars. Har kun gått på en smell med Onico og det føler jeg er innaforSnuste du vanlig snus når du ble gravid? Kanskje det isåfall er derfor hun har skrevet det sånn?![]()
Ja det burde være innafor, da syns jeg ikke det skulle stå noe om detSlutta med vanlig snus før jeg ble gravid første gang i Mars. Har kun gått på en smell med Onico og det føler jeg er innafor![]()
Du får ta det opp neste timeKan jo hende hun har misforstått, selv om jeg sa at den er uten nikotin og tobakk![]()

det skal jegDu får ta det opp neste time![]()