Sniker meg inn her

anines

Elsker forumet
Etter mye frem og tilbake tror jeg at jeg sniker meg inn her. Har vært litt opp og ned på tester, og testen jeg tok hos legen var negativ, men fikk svar på blodprøve i går som viste at jeg var gravid, men kun et nivå på 48, 6 dager etter ikm.. Legen mente det ikke var noe å bekymre seg for, så vi får se da!

Har to barn fra før, en på 2,5 og en på 8 måneder. Denne graviditeten var absolutt ikke planlagt og samboeren har faktisk time til sterilisering på mandag :o Har gått mange runder med meg selv, men kanskje det bare var meningen. Hektisk blir det i hvert fall!
 
Gratulerer og velkommen hit :)
 
Gratulerer og velkommen i termingruppa for November 2017! :)
 
Gratulerer så mye [emoji4]Da blir det tre tette, men de vil nok ha mye glede av hverandre også da selv om det blir hektisk. Her venter jeg selv nr tre og spent på hvordan hverdagen vil bli. Har Ei på 4 og ei som blir 2 nå i mars..
 
Back
Topp