Ingen cravings enda, men torsk og babyplommetomater smaker himmelsk, spiser normalt ikke tomat overhode 

Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari

I første svangerskap taklet jeg ikke kjøtt det første trimesteret, og nå ser det ut som om det blir helt likt! Orker ikke tanken på det en gangmen, tomater derimot, altså så godt!

Nei, det er jo sååå godt! Men var egentlig ikke noe særlig plaga med halsbrann før den siste måneden av svangerskapet sistÅ du får ikkje halsbrann ? Eg måtte holde meg unna alt av tomat pga det![]()
De måtte jeg også sist, rå tomat, tomatsaus og egentlig alt som innholdet selv den minste lille spor av tomat førte til noe sinnsykt halsbrann om kvelden/natta. Håper jeg virkelig slipper det nå, husker det ikke alltid var enkelt å bli invitert bort på middagÅ du får ikkje halsbrann ? Eg måtte holde meg unna alt av tomat pga det![]()
Vært slik siste par mnd.