Du bruker en utdatert nettleser. Det kan hende den ikke viser dette eller andre nettsteder riktig. Du bør oppgradere eller bruke et alternativ nettleser.
Er 14+0 idag og kjenner bittesmå spark inni magen her jeg ligger. Så utrolig deilig! 3 uker til oul og time hos jm før det igjen. Dagene og ukene flyr føler jeg!
Jeg er 13+6 i dag, har de siste dagene lurt på om jeg har kjent spark, men ikke vært helt sikker, men i dag dyttet jeg til livmoren på siden, og fikk DET sparket tilbake, kjente en skikkelig iling i livmora, så herlig!! Og det har gjentatt seg flere ganger Hadde ikke forventet å kjenne noe før jeg var i hvert fall 16 uker på vei, var 18 uker sist før jeg kjente spark, så dette var gøy