Sliten, trøtt og lei...

Tippehøne

Flørter med forumet
..Det er jammen jeg! :P Imårå e det "bare" 40 dagar igjen å eg e endeligt høygravide! Ber te det som finst om at eg ikkje må gå øvetid denne gang og... Hadde passt meg yppertlikt å føda i uke 37 kjenne eg :P For min del konne eg føda nå, men babyen ska nå jaffal få lov å jer seg ferige fysst :P
 
Lov å være sliten  trøtt på slutten :)

Jeg går med tvillinger, er like stor nå i uke 29 som jeg var i uke 40 med førstemann, det er tungt og slitsomt og jeg er så ufattelig trøtt til tider..Dog håper og tror jeg at barna vil holde seg i magen i mange uker til, def. for tidlig å ha de ut nå, så jeg får pent bite tennene sammen :)
 
Det er lov det ja

Jeg har noen gode dager innimellom heldigvis, men spesielt dårlig nattesøvn er slitsomt i lengden...
 
Eg ska egentlikt ikkje klaga, for har hatt det mye lettare denne gang enn sist.. Men det ska jammen ble godt å få lillegull på utsiå fordeom :D
 
Sniker litt fra juli, men har termin helt i slutten så det kan også bli august baby! Er også kjempe lei nå! Håper de siste ukene går fort!! :)
 
Sender deg en klem. ikke lett når allt blir tungt å slitsomt :/
 
Back
Topp