slimproppen?!

EdonaBigMama

Forumet er livet
Ok, dette er ekkelt. men jeg merket noe vått rennende nedover låret mitt, så gikk jeg på do. og der var det gjennomsiktig/lyshvit slim. jeg er bare 25 uker på vei, 26 på onsdag. hvor "mye" slim må det være for å kunne være slimproppen? har lest at det kan være økt utflod over tid også, ikke bare slimpropp. det har jeg ikke hatt.. 
 
Slimproppen er oppskrytt uansett, så det trenger ikke bety noe som helst dersom det er den. Mest sannsynlig er det nok bare utflod. [;)]
 
Iom at du er bare 25 uker på vei ville jeg  tatt kontakt med lege/sykehus/jordmor uansett.  det trenger jo ikke bety noe, men greit å få det sjekket ut.
 
På meg gikk slimproppen veldig tydelig!!  Masse tykt slim, litt blod-striper, og måtte gå med truse-innlegg/bind de neste 4 dagene før fødselen startet (uke 28+5).
 
 
 
Back
Topp