UtålmodigPrøver1
Betatt av forumet
Tror du må opprette bruker for å laste opp bilderHos meg står det bare http og så skal jeg skrive internettadresse ser det ut som

Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Tror du må opprette bruker for å laste opp bilderHos meg står det bare http og så skal jeg skrive internettadresse ser det ut som

Håper du tar feilIkke testet mer nei. Kjenner litt murringer, så mensen kommer nok i morgen kveld tror jeg.

Og svangerskapet gikk bra?Fikk skyggestrek den dagen jeg skulle hatt mens på strips, og jeg var(er) gravid
Er i uke 13 nå, skal på ul i dag, så satser på det går bra!Og svangerskapet gikk bra?
Hei. Jeg synes BP sine tester er gode. Jeg har hatt utrolig mange helt blenda tester. Hvis det er skygge på de, produserer kroppen din hcg. Det er min mening. 12/13 dpo er enda tidlig og det kan bety at du får en mer tydelig positiv test.Er 12 eller 13DPO, så tenker vel at dette er å gripe etter halmstrå.

Det er normalt å få murringer ved graviditet så det er jo håpIkke testet mer nei. Kjenner litt murringer, så mensen kommer nok i morgen kveld tror jeg.
Hei. Jeg har ikke testet igjen. Ser at streken din er/var mer tydelig, og farge på den. Så ikke noe egentlig farge på min dessverre.Jeg har aldri opplevd skyggestrek på 2 år med prøving. Ikke alle som får tydelig strek før noen dager etter IKM. Har du testet igjen?
Her er testen min 11 dpo. En annen merke, ganske svak, men var (er) gravid.