Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Er det noen spesiell grunn til at du skal til jordmor? :) Jeg fikk beskjed av legen at jeg ikke trengte det før midten av svangerskapet.Skittles skrev:
Uansett kjekt med time da :-)
Sånn... Var der inne 30min ;) Snille jordmora ;) Ho skulle sende henvisning til ul. Kunne tenkes at det ble fort.. Pga mine tidligere aborter.. Vi snakket lenge om hvorfor jeg kom til ho.. Ho prøvde å finne hjertelyden, men lette ikke lenge... Ho fant den ikke. Men er tydeligvis for tidlig å finne den... Tror jeg skal gå av innkjøp av angel sound ;) Ho trodde at det ikke var en abort. Heller en uskyldig blødning.. Så dette hjalp veldig på psyken min :)*lmk88* skrev:
Ønsker dere en fin dag videre!! :)
"Bra" at det ikke bare er på meg de ikke finner hjertelyd :P Ho beroliget meg om at alt er nok fint.... Jordmødre er MYE bedre enn leger :S*lmk88* skrev: