Ja, er altfor nysgjerrig til å vente til babyen kommer 

Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari

Sniker fra juniVi visste ikke forrige gang, en helt fantastisk opplevelse som anbefales. Tenker kanskje å gjøre det samme denne gangen, men gøy å oppleve det å vite også![]()
vurderer dette veldig sterkt denne gang! Har gutt og jente fra før, så da skulle jeg ha en enda bedre grunn til å holde meg. Er så nyskjerrig men samtidig gøy å lese din erfaring
Jeg ble også enda mer fast bestemt på å ikke vite da jeg leste dette! Jeg har i mildertid "alle" i mot meg da, inkludert min mann. Men jeg bestemmerSniker fra junivurderer dette veldig sterkt denne gang! Har gutt og jente fra før, så da skulle jeg ha en enda bedre grunn til å holde meg. Er så nyskjerrig men samtidig gøy å lese din erfaring
![]()

Min mann er også, overraskende veldig i mot detJeg ble også enda mer fast bestemt på å ikke vite da jeg leste dette! Jeg har i mildertid "alle" i mot meg da, inkludert min mann. Men jeg bestemmer![]()
så her har jeg mange å jobbe motÅh det er gøy! Skal omgivelsene vite at dere vet, eller skal dere bare si at dere ikke vet hva det blir?Vi har bestemt oss for å vite, men ikke dele det![]()

Svinger litt frem og tilbake. Men tror jeg vil vite. Samtidig veldig gøy å få vite etter fødsel. Men da er jeg ofte så "bortevekk" at de må gjenta det to-tre ganger før det synker inn.Jeg er så usikker på om jeg vil vite eller ikke, og mannfolket har som alltid ingen formeninger om saken. Det var veldig gøy nå sist å ikke vite, selv om ingen av oss ble overrasket da de holdt opp gutten ved fødsel siden jeg hadde vært så dårlig.
Nå er jeg like dårlig denne gangen som sist men helt overbevist om at vi venter ei jente. Men vil vi vite? Hmm...
What to do? Dette er sjette barn og vi har ingen grunn til å vite utover at hvis det blir gutt så må vi finne et navn.
Sier nok at vi ikke vet så det ikke blir masÅh det er gøy! Skal omgivelsene vite at dere vet, eller skal dere bare si at dere ikke vet hva det blir?![]()
Det føles rett og slett mest riktig. Er første så ønsker gjerne at alt er mest mulig nøytralt, og litt gøyere å annonsere etter fødsel med både kjønn og navn.