Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Det har jeg også tenkt på. Jeg ville ikke følt meg komfortabel med å sende sønnen vår usikret i buss når han blir noen år eldre heller. Jeg vet ikke om det er noen regler rundt dette med sikring i buss, men dytter for deg. =)Cilen skrev:
888:
Jeg ville undersøkt om det går ann å leie bil som møter deg på flyplassen. For om du leier bil så får du med bilsete. Det er ikke av samme standard som her hjemme, men det er iallefall mye tryggere enn uten.
Eller om man evt leier taxi til dit man skal og avtaler at de har bilsete i bilen. Du kan jo ringe reiseselskapet å høre hvilke steder som er mest tilrettelagt med bilseter eller leie av bil i nærheten av flyplass.
Om det ikke lar seg ordne ville jeg valgt et sted der hvor det var kort vei fra flyplass til hotell og tatt bussen. =)