Seriøst?

¤Woolfmother¤

Forumet er livet
Jeg er så trøtt og sliten for tida, at det eneste jeg tenker på er når jeg kan få meg 30 min på øyet....
det får jeg jo aldri, så gleeeeder meg til å legge meg på kvelden! Men da må jeg bare sånn og sånn. Også kommer jeg meg ikke i seng før kl er 23. Og der ligger jeg, i timesvis! uten å få sove?
GAD! Jeg tipper snart...
 
Jeg er motsatt nå og det er helt merkelig! Plutselig har jeg ikke behov for å legge meg kl 22 lenger liksom... Forstår meg ikke på denne kroppen, he he.
Du får bruke litt tid på å kjøre inn en god kveldsrutine på deg selv. Gjør unna det som skal gjøres til kl 21, slapp av litt, bruk litt tid på badet, kanskje klippe tåneglene eller bruke ekstra lang tid på noen ansiktsprodukter og så legger du deg ca kl 22.

Håper du får hentet deg inn igjen snart :-)
 
Huff.. kjenner meg godt igjen..Får håpe det går over snart... Stor klem
 
Takk, jeg syns nemlig litt synd på meg selv! nemlig... *nikker*
 
Back
Topp