Samarbeid etter skillsmisse

FjaseFrøken

Elsker forumet
Åssen skal man kunne samarbeide om samvær av unger osv når eksen sier han ikke har noe å snakke med meg om og dermed aldri tar tlf, svarer på sms og har sperra så jeg ikke får sendt han brev med beskjeder på face?

Han har selv vært med og sette opp samværsavtalen og var er fornøyd med den. Et av flere punkter der er at vi skal spørre hverandre først om vi trenger barnevakt før vi spør andre. I tillegg hender det jo det skjer barna noe som han bør få beskjed om eller at jeg f.eks lurer på å bytte en dag med hverandre elelr vil tilby han en ekstra dag osv når unga har ferier osv. Men åssen i alle dager skal man få til det da når han nekter snakke med meg?emoticon

Vet jo han er sur på meg etter skillsmissen men han burde klare å oppføre seg voksent når det kommer til barna iallfallemoticon

Trenger tips, råd, erfaringer osv. Mekling er prøvd å hadde liten effekt...
 
Høres ut som ting er for ferske til at han har fått det på avstand kanskje? Gi det litt tid å se om det blir bedre, og om ikke så mekle igjen til han blir lei ;)
 
Back
Topp