Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Når jeg har det på ostesmørbrød passer jeg på at det ligger oppå osten og blir godt varmet. Hvis det er i toast eller med ost på toppen tror jeg ikke det blir varmt nok. Kan evt frese det litt alene i micro og så putte det i toasten?
Ååh jammen det blir jo feil rekkefølge.. vil ikke at den skal være sprø heller.. haha må bare le litt av meg selv, jeg er så sær![]()
Skjønner hva du menermen hvis ikke den blir sånn sprø-aktig tror jeg ikke den er oppvarmet nok. Den blir jo knapt svett med perfekt smeltet ost på toppen
![]()
Når man tar det i ovn blir det jo veldig varmt da? Ikke like godt i micro, og kan tenke meg at toast kanskje ikke blir varmt nok.. Hadde tenkt å ta ketchup under og ost oppå.. slik at osten blir sprøi ovn.. haha får svi de litt ekstra
![]()
Ovn blir sikkert bedre ja, bare svi dem lenge![]()
Sniker fra mai17![]()
Varmebehandling med temperaturer over 70 grader i flere minutter vil drepe listeriabakterien.
Jeg har laget meg mange omeletter med chorizo og pepperoni![]()