Du bruker en utdatert nettleser. Det kan hende den ikke viser dette eller andre nettsteder riktig. Du bør oppgradere eller bruke et alternativ nettleser.
Noen som har hatt, eller tatt en sånn quiz? Tenker at det må være grei underholdning etter kirken, mens vi fotograferes! :) Har dere tips til spørsmål? Har hørt X antall spm om brud, X antall spm om brudgom og noen "felles", som hvor vi møttes etc? Mer, mer? :)
-Yndlingsfarger
- Favorittmat / drikke
- Størrelse på klær/sko
- Hvor dere skal på bryllupsreise
- Spørsmål om milepæler i livet
- Hvis dere har bodd flere steder, hvor dere bodde på en bestemt dato.
- Spørmsål om hva dere gjorde en spesiell dato.
- Datoen dere forlova dere
- Hva naboene deres heter
osv.osv
Kun fantasien som stopper. Gjør jo ikke noe om dere setter opp spørsmål som det er helt umulig for noen andre å vite. Det skaper bare litt ekstra engasjement og diskusjon :-)
Var i ett bryllup der de hadde quiz. De hadde lett blanding av spørsmål (om hva bruden skulle hete til etternavn, hvilke fjelltopp brudgommen hadde vært oppå 7 ganger osv) - det fungerte kjempefint.
Har også vært i et annet selskap der spørsmålene ble alt for vanskelige for de som ikke omgikk paret daglig - så tenk på at quizen skal være moro for alle sammen, ikke bare familie og venner som kjenner brudeparet godt!