Hei igjenn =) klart du kan spørre mer, det som er så fint med forumet her. Jeg fikk noen tabletter når jeg var klar for keisersnitt, jeg tror de gjorde meg litt likeglad/ sløv på en måte.
Spinal bedøvelsen kjente jeg neste ikke ble satt, det var ikke som foventet. Jeg grudde meg som bare det, men saken var att jeg gjorde alt frivillig uansett hvor redd jeg egentlig var, ville bare bli ferdig og se nurket <3 Eneste som var litt ubehaglig att jeg følte jeg fikk puste problemer av spinal bedøvelsen, men det var bare en følelse, er visst normal. Fikk oksygen maske på og da ble det bra. Jeg merket faktisk ikke noe underveis. De sa jeg kom til og kjenne noe da de skulle ta ut ungen for de klemmer visst på magen men neei... jeg tror jeg var rett og slett for fjern. Ungen var ute på 7 min fra de satte igang KS så det gikk fort.. Men jeg måtte jo sys osv etterpå men merket jo heller ikke det :P
Etterpå var jeg jo støl i såret, kommer jo ikke unna det ettersom det var åpnet det og lukket men... Det gikk fint var oppe og gikk igjenn og dusjet og alt dagen etterpå=)) Datteren min kom en tirsdag morgen og fredag var jeg hjemme igjenn så det gikk over all forventning, Jeg hadde en veldig fin smertefri opplevelse her, men minuset er jo att jeg var sløv og ikke fikk med meg så mye. noe jeg var glad for den gangen som ung førstegangs mor. Men nå ville jeg være med og sliite for det :P så man kan huske litt mer hehe Håper du fikk litt svar ellers er det bare og spørre igjenn=)) send meg gjerne PM om det er noe=)