Planer for påskeferien?

  • Trådstarter Trådstarter Moderator Stine
  • Opprettet Opprettet
Me skal vera heime, eg skal jobbe fram til og med fredag. Men me skal ha besøk av både svigerinne og bror min med barn, skal på Fløyen, Vannkanten, og ha påske egg jakt. Men først må alle bli ferdig med omgangssjuka:(
 
mannen skal jobbe mesteparten av påsken, så blir trolig kun hjemmepåske, om vi ikke tar en natt på hytten til svigers.
 
Vi drar til svigers på torsdag mens eldste drar til pappaen sin. Vi har også vinterferie etter påsken, så da har vi leid hytte på fjellet.
 
Lillebror er en mnd gammel og forkjølet, så der blir nok ikke hyttetur. Blir kanskje en dagstur for å besøke familie på (godt oppfyrt) hytta.
 
Syke barn med vannkopper, halsbetennelse og forkjølelse. Så vi er hjemme og tar det rolig. Har besøk av morfar, det er helt supert:)
 
Blir nok jobbing hele påsken her. Har kun fri palmehelgen samt igår og i morgen. Alle røde dager går til å stelle de eldre
 
Back
Topp