Du bruker en utdatert nettleser. Det kan hende den ikke viser dette eller andre nettsteder riktig. Du bør oppgradere eller bruke et alternativ nettleser.
Jeg fikk først pergo, men har nå gått videre til IVF forsøk i Porsgrunn og medisinene som da følger med det. Synarela og Puregon. Har ikke fått noe annet jeg altså. Vet at noen får andre ting også, men der har ikke jeg peiling [8|] Sikkert noen her inne som kan svare deg [;)]
Hei, og takk for svar [:)]
Metformin går jeg på allerede. Jeg tenkte mer på hormoner o.l. som er knyttet opp mot forskjellige behandlinger innen ass. befruktning.
Jeg har ikke reagert på masse pergo og metformin, så da ville jeg gjerne være litt forberedt på hva som er veien videre [:)]
jeg har pcos og blitt gravid 2 ganger på purgon, setter sprøyter selv i 14 dager å så får jeg eggløsningssprøyta.
funket sist så håper det funker i gjenn