Pakke pakke pakke

Lutzern

Februar 14 - miss trøtt
Februar 2014 - Skjult forum
VIP
I dag har jeg vært i god form så jeg har pakket tre esker til flyttelasset. ImageUploadedByBV Forum1381152546.026021.jpg
Den største med arvetøy fra storebror og fetter i str 74-98. Den går rett inn i boden på nyhuset da og pakkes opp til neste høst. Flere dresser og varmt fleecetøy og regntøy, kjekt å ha :) men blir en del blått på jenta her hehe ;)

Den mellomste med sengetøy til sprinkelseng. jepp den er full - mye mer enn jeg trenger.tror dere noen vil ha brukt sengetøy? Ingen flekker, ikke utvasket og vasket på 95 grader etter bruk.

Den minste er pent brukte sko og støvler str 19-25. Så er det en sekk med vognposer og lammeskinn, babybøker og leker, snekker og gulpekluter.

Da tror jeg faktisk alt av baby og barneklær (som ikke er i bruk) er pakket ned :) Har også pakket sommertøy og klær som allerede er for små. Hva skal jeg gå på nå da, som jeg ikke trenger før i desember?
 
Så flink du har vært :)
Tja, kan du begynne på noe av kjøkkenutstyret da? Bare la det mest nødvendige stå igjen :p Eller diverse pyntegjenstander osv... Det har jeg masse av i alle fall, hvor halvparten sikkert kunne vært stuet bort :D
 
Så flink du har vært :)
Tja, kan du begynne på noe av kjøkkenutstyret da? Bare la det mest nødvendige stå igjen :p Eller diverse pyntegjenstander osv... Det har jeg masse av i alle fall, hvor halvparten sikkert kunne vært stuet bort :D
Tror jeg venter litt med kjøkken, men pynteting var en god ide! Har ikke veldig mye men... Og bøker, bildealbum og sånn kan jeg pakke ned :)
 
Back
Topp