Påkledning?

Becky87

Elsker forumet
Vi har ett lite problem her.
Lillegutt blir veldig fort varm, de siste dagene har han bare hatt på seg body når vi er inne og han stortrives.
Men når vi skal ut må jeg jo kle ham litt. I dag hylte han når vi tok på strømpis og bukse.
Tok av strømpisen og da var det greit.

Føler det er litt for kaldt ute til bare å ha bukse på han. Har noen dongeribukser som er fora, så var en sånn vi måtte ta på i dag.

Hva gjør dere med påkledninga nå?
 
Langarmet body, joggebukse og under dyna :)
 
ORIGINAL: Chocolate girl

Langarmet body, joggebukse og under dyna :)


Men når den lille ikke ligger i vogna da?
 
mi har ikke på seg strømpebukse lenger..hun blir for varm.har ullbody og tynn ulldress.
 
Trym bruker også å være varm så bruker ikke strømpebukse lengre, bare noen ganger når vi skal trille men da bruker han å ha strømpebukse eller bare bukse, body, lue, (votter), genser og skinnpose. Ellers bruker han bare body, bukser og sokker. Han bruker nesten alltid å være klam og varm på ryggen. Så tror ikke han fryser[:D]
 
ja, tro hvordan det blir til sommeren.. her er vi nå ned  i ull-7silkebody og strømpebukse under dyna når vi er ute og triller..

 men er så redd for trekk, så jeg har ikke villet ta han opp av vogna... tips til bekledning da?solkrem og solbriller også, kanskje?
 
Back
Topp