Over termin

Hanne11

Glad i forumet
Ja, ja. Da var også jeg over termin....

Jeg gjør vel som alle andre her inne, og håper at jeg skal slippe å gå lenge over tida. Hadde vært så koselig om vi kunne være litt sammen alle tre i påsken (både sambo, jeg og prinsen). Vet at det blir veldig hektiske dager for sambo etter påske, men jeg får vel bare smøre meg med tålmodighet.
Jeg klager ikke, altså. Jeg er egentlig i kjempefin form (selv om jeg blir fort sliten) og jeg koser meg faktisk hjemme om dagen. Leser, brodere, slapper av, går på besøk og gjør akkurat det jeg har lyst til.
Kan man ha det bedre?[;)]
 
kan ikke ha det så mye bedre da nei[:D] må jo huske på at det er leeenge til neste gang du kan ta deg sånne friheter når det passer deg!!! prøver å værra flink sånn selv.. siden jeg er på over tid her.
 
Back
Topp