oppdatering fra meg......

diddle

Betatt av forumet
Hei alle mine jenter!!!
Det ble desverre ikke den påsken vi så sårt ønsket oss!
Var å tok blodprøve på mandagen 29.3, siden det er stengt i påsken, og senere utpå dagen fikk jeg først litt brunt utflod når jeg tørket meg, ble livredd, skjelven og håpet så inderlig at jeg så feil..........men da jeg senere så blod var alt håp ute!!!
Jeg ble ikke gravid!!!!!

Jeg holdt på å bake rundstykker, skulle dra på besøk til en nær slekt av meg som jeg ser kun i påsken, og alt lå til rette for en fantastisk påske......Skulle kun på jobb på tirsdagen, og alt såg så bra ut...........hadde det bare ikke vært for at mine to egg ikke festet seg....[:@][&:][:(][:(]


Panikken er stor for at vi aldri skal klare dette......ahhhh.......jeg har grått i to dager i strekk, føles ut som at jeg har mistet noen kjære, så stor er sorgen min nå!!
Klarte ikke å komme inn på bv, tenkte at jeg var den eneste uten positiv test i hånda nå.....[:(][:(]

Men hadde en stygg misstanke, for når jeg sluttet på lutealfasestøtten, så mistet jeg alle symptomene........ikke bra!

Vi har grått, pratet og jeg kan si dere det, at hadde det ikke vært for den fantastiske mannen min som sier det rette akkurat der han skal.....så vet jeg ikke om jeg hadde orket hele denne h.......greia her!!
 
Veit akkurat korleis du har det no og det er ingen kjekk følelse! Men det er faktisk sant at ein vert sterk av motgang. Det har eg merka no etter tre negative ICSI. Ein vert sterkare etter kvart negative forsøk synst eg. No fekk eg riktignok positiv test på det tredje forsøket, sjølv om det berre var kjemisk:( Men trur nok det gav meg eit ekstra håp om at neste gong skal det gå bra. Det er kanskje ein dårlig trøst akkurat no, men om eit par veker ser du nok litt annleis på det. Då vil nok den store sorgen og fortvilelsen sakte, men sikkert gå over og du bygger deg opp med nytt håp mot eit neste forsøk! Det SKAL klaffa til slutt!  
 
 
Føler veldig med deg, og sender deg en god klem!!! [:(]
 
ORIGINAL: Tøysa

Føler veldig med deg, og sender deg en god klem!!! [:(]
 
ORIGINAL: Tøysa

Føler veldig med deg, og sender deg en god klem!!! [:(]


sign
 
ORIGINAL: vestlandsjento

ORIGINAL: Tøysa

Føler veldig med deg, og sender deg en god klem!!! [:(]


sign
 
ORIGINAL: Nesing

Sender deg noen store trøsteklemmer ! Heldigvis har du flere forsøk igjen, så mulighetene er goooode for at dere skal lykkes, Diddle. Håper du får grått, vært fortvilet og snakket mye med din kjære, så skal du se du snart er klar for en ny runde!


Vi får krysse alt for at neste runde blir vår runde!! Så får vi bruke påsken på å komme oss litt og slappe skikkelig av!
 
[:(]
 
Håper neste forsøk gir et myyye hyggeligere resultat..[:)]
 
ORIGINAL: Tøysa

Føler veldig med deg, og sender deg en god klem!!! [:(]

[:(]
 
Back
Topp