Oppbevaring i garasje og bod

Lykkenerstor

Elsker forumet
Tilgangsansvarlig
Sensommerbarna 2016
Juligull2021
Junibollene 2023
Vi har så mye ting, nå holder jeg på med stor rydding av huset, kaster alt unødvendig tull og skal rydde vekk babyting osv. Vil ikke selge og gi bort enda da jeg ønsker fler barn i fremtiden. Har gitt bort en haug og kasta en haug av unyttige ting, men sliter så med å få ting vekk.

Har dere noen tips og gjerne bilder av hvordan dere oppbevarer ting?
 
Har ikke bilde, men kjøpte inn fra Europris mange gjennomsiktige plastkasser og stabler dem . Lettere å se hva som er oppi kassene også:happy:
 
Kan anbefale hyllesystem fra feks Clas Ohlson for å få bedre oversikt. Robuste kroker er også nyttig. Ellers er jeg avhengig av gjennomsiktige plastkasser :)
 
Vi har elfahyller langs langveggen på bod. Der er arveklær til barn i de neste str framover lagret. For små barneklær og dyner er vaksinert,-noe som er genial løsning. Og ski er montert øverst under taket.
 
Back
Topp